O nas

Sklep meblowy w Gdańsku

Miło nam powitać wszystkich Państwa na witrynie internetowej naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu to czego szukacie – funkcjonalne i estetyczne meble do biura, hotelu czy do gabinetu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, krótką historią firmy oraz dotychczasowymi realizacjami.

Proponujemy meble biurowe w dogodnych cenach.

Działamy na rynku od 1993 roku. Dwadzieścia lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy firmą doświadczoną, o ugruntowanej pozycji. Od początku za główny cel istnienia Tendo stawia sobie 100% satysfakcję klienta.

Mimo, że działamy od dwudziestu lat, trzon naszej ekipy pozostał niezmienny. Dzięki temu każdy z Państwa ma pewność tego, że projektem mebli zajmują się osoby doświadczone, cenione przez klientów. Ponadto zatrudniamy szerokie grono młodych specjalistów, którzy stanowią dla naszej firmy zastrzyk kreatywności, nowych idei i pomysłów.

Co konkretnie możemy Państwu zaoferować? Od lat głównym obiektem naszego zainteresowania są wszelkiego rodzaju meble biurowe: biurka, fotele obrotowe, a także lady, krzesła kawiarniane i meble open space.

W pracy staramy się na co dzień udowadniać, że wysoka jakość oferowanych produktów może iść w parze z niskimi, atrakcyjnymi cenami. Nasza polityka cenowa to przede wszystkim nastawienie na potrzeby danego klienta, dostosowanie oferty do jego budżetu i wykonanie dokładnie takich mebli, jakich sobie życzy.

Ponadto wszystkie produkty objęte są gwarancją, której długość uzależniona jest od użytych materiałów oraz indywidualnych cech danego wyrobu.

Krzesła i fotele

Posiadamy bardzo szeroki wybór foteli obrotowych oraz krzeseł. Wszystkie tego typu meble projektujemy biorąc pod uwagę nie tylko design, ale przede wszystkim ich ergonomię i funkcjonalność. Priorytetem dla nas jest to aby klienci byli zadowoleni nie tylko z wyglądu mebli, ale również cieszyli się komfortem ich użytkowania każdego dnia

Sofy i biurka

Naszą propozycję handlową uzupełnia szeroki wybór sof i biurek. Jesteśmy w 100% przekonani, że każdy z Państwa odnajdzie wśród nich meble do swojego biura. Pełna oferta znajduje się na kolejnej zakładce.

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę!

Starter